Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-05
Customer Service Specialist
Nr ref. 36494_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Warszawa36494_MP_PL

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję osób na stanowisko Customer Service Specialist. Osoba na stanowisku Customer Service Specialist będzie odpowiedzialna za współprace z klientem biznesowym w zakresie posprzedażowej obsługi zamówień.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Opis stanowiska
  • Obsługa zamówień klientów z dużą dokładnością, zapewniającą dostępność produktów
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, finansów i magazynem
  • Zapoznanie się z produktami i procesami, aby ułatwić szybką reakcję na zapytania klientów
  • Prowadzenie dokładnej i zorganizowanej dokumentacji klienta
  • Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi
Profil kandydata
  • 1 -2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (order management)
  • Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku zespołowym
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka na poziomie średnio - zaawansowany
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP - warunek konieczny

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista