EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-03-06
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość

Manager, Dział Doradztwa Transakcyjnego, Sektor Usług Finansowych
Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. Dział Doradztwa Transakcyjnego to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany i skuteczny zespół. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym. Współpracujemy z największymi na polskim rynku funduszami typu private equity oraz największymi zagranicznymi i polskimi inwestorami branżowymi. Od kilku lat rozwijamy także nasze usługi w obszarach doradztwa strategicznego i operacyjnego. The strategy teams are growing rapidly with ambitious growth targets globally, driven through both organic growth as well as acquisitions – the key acquisitions were Parthenon Group in 2014 and OC&C practices in Germany, France and Benelux in 2017.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz częścią wyspecjalizowanego zespołu dedykowanego dla sektora usług finansowych. Wachlarz naszych projektów jest bardzo szeroki i pokrywa cały cykl transakcji – od strategicznego przygotowania i origination transakcji (np. doradztwo strategiczne i M&A), poprzez egzekucję transakcji (np. due diligence, wyceny, doradztwo SPA) oraz wsparcia potransakcyjne (np. obszar Post Merger Integration). Członkowie naszego zespołu pracowali na większości dużych transakcji na rynku bankowym i ubezpieczeniowym w ostatnich latach. Podczas realizacji naszych projektów często współpracujemy z biurami zagranicznymi EY (np. UK, Niemcy). Zespół tworzą zmotywowane, zaangażowane, chętne do rozwoju i współpracy osoby.

Twoje główne zadania:

  • wsparcie w rozwoju długoterminowego portfela projektów strategicznych i operacyjnych dla klientów sektora usług finansowych (obszary doradztwa strategicznego, komercyjne due diligence, opracowywanie i wdrażanie planów integracji)
  • prowadzenie projektów doradczych o charakterze strategicznym i operacyjnym - koordynacja prac zespołu projektowego oraz nadzór nad opracowywanymi produktami prac
  • rozwój zespołu – Seniorów i Analityków

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • doświadczenie min. 5 lat w obszarach doradztwa strategicznego i transakcyjnego
  • przedsiębiorczość, ambicja i pewność siebie w kształtowaniu rozwoju osobistego oraz rozwoju biznesowego zespołu
  • umiejętności w liderowaniu zespołowi, w tym kierowaniu projektami o różnym stopniu złożoności
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na podróże służbowe

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka niemieckiego

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób zmotywowanych, proaktywnych oraz umiejętnie podchodzących do pojawiających się wyzwań. Idealna kandydatka lub kandydat jest osobą efektywnie organizującą swoją pracę, samodzielną, a także z łatwością nawiązującą i utrzymującą kontakty biznesowe.

Oferujemy:

  • perspektywę współtworzenia strategii rozwoju zespołu oraz jej wdrażania
  • możliwość udziału w projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, obejmującym wiodące podmioty z sektora usług finansowych,
  • pracę w zespole zmotywowanych, kreatywnych osób efektywnie wspierających Twój rozwój,
  • możliwość szybkiego przyswojenia wiedzy i jej praktycznego wykorzystania podczas prac projektowych.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.