EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-02-28
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Konsultanka/Konsultant HCM, Dział Doradztwa Biznesowego
Pomagamy spojrzeć na działalność biznesową z szerokiej perspektywy, z uwzględnieniem technologii jako jej kluczowego elementu i czynnika rozwoju. Trendy i nowe koncepcje przekładamy na pragmatyczne programy działania, dopasowane do biznesu. Dzięki tej stałej współpracy, nasi Klienci mogą realizować ambitne cele i zapewnić długofalowe rezultaty.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Świadczymy szerokie spektrum usług doradczych w zakresie biznesu - wdrożenie, rozwój, optymalizacja oraz wsparcie bogatego portfolio rozwiązań SAP. Umożliwia nam to przeprowadzenie działań, bez względu na etap technologicznej dojrzałości Klienta.

Twoje główne zadania:

  • będziesz wspierać naszych klientów w utrzymaniu i rozwoju ich systemów
  • będziesz pracować z wykorzystaniem technologii SAP
  • zyskasz możliwość rozwoju w obszarze SAP HR

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • znajomość modułu Payroll – warunek konieczny, mile widziane: PA, PT
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu systemu lub na projektach wdrożeniowych – 3-5 lat
  • dobra znajomość procesów kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i determinacja w poszukiwaniu rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność programowania w języku ABAP

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej
  • pracę w międzynarodowych zespołach projektowych

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.