mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-03-11
Poznań, wielkopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych
miejsce pracy: Poznań, nr referencyjny: RKO/164/1119

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów detalicznych oraz biznesowych
  • kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta,
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji,
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku.

Potrzebne Ci będzie:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie)
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • znajomość kredytowych produktów bankowych,
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości),
  • wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej firmy pod kątem określenia możliwości kredytowania,
  • wiedza o lokalnym rynku i konkurencji,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji oraz pracy pod presją czasu,
  • nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.