Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-17
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Nr ref. 36722_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa36722_MP_PL

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Jest to doskonała propozycja dla osób z doświadczeniem w sektorze usług finansowych i w zarządzaniu sprzedażą, chcących rozwijać swoje umiejętności managerskie oraz sprzedażowe.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się i ciekawej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dynamiczne środowisko pracy.
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za rozwój nowego biznesu, tworzenie strategii oraz identyfikacja zagrożeń,
  • Wyznaczanie oraz realizowanie celów sprzedażowych, a także nadzór nad ich wykonaniem,
  • Zarządzanie sprzedażą w sektorze średnich oraz dużych flot samochodowych,
  • Udział w negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi oraz klientami flotowymi
  • Kierowanie oraz motywowanie podległego zespołu,
  • Umacnianie pozycji firmy w ramach podległych regionów,
  • Określanie potrzeb oraz prezentowanie adekwatnych rozwiązań produktowych,
  • Przygotowywanie i prezentacja wniosków dla pozostałych departamentów,
  • Wsparcie i koordynacja procesu planowania i opracowywanie rocznych planów sprzedaży i marketingu.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, marketing),
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej,
  • Umiejętność oraz doświadczenie we współpracy z dealerami oraz siecią franczyzową,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji dotyczących finansowania flot samochodowych,
  • Znajomość rynku leasingu, CFM będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Samodzielność, innowacyjność i kreatywność,
  • Orientacja na rezultaty.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor