Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-03-17
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
Administrator Baz Danych
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server
  • Monitorowanie komponentów MS SQL uwzględniając optymalizację wydajności środowisk aplikacyjnych
  • Diagnozowanie codziennych incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych
  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołu aplikacyjnego/WINTEL

Wymagania:

  • Min 3 letnie doświadczenie w administracji środowiskami SQL Server 2008/2012/2014
  • Umiejętność diagnozowania problemów wydajnościowych i optymalizacja codziennych procesów
  • Bardzo dobra znajomość komponentów Business Intelligence (Reporting Services, Analysis Services, Integration Services)
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o VMware, MS Hyper
  • Znajomość systemów Windows Server 2008/2012 oraz usług klastrowych/HA
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.