mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-03-19
Bielsko-Biała, śląskie
Bankowość, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych
miejsce pracy: Bielsko-Biała, nr referencyjny: KBA/004/0220

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów firmowych (konta, kredyty, depozyty)
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów firmowych (m.in. kredytów inwestycyjnych)
  • znajomość technik sprzedaży oraz podstawowych produktów bankowych
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowany kierunek ekonomiczny
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • konkursy sprzedażowe
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną
  • przejrzysty system wynagradzania
  • dostęp do bazy szkoleń