Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-04
Analityk HR (m/f)
Nr ref. 36874_MP_PL
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Analiza, Human Resources

Podobne oferty pracy

Katowice36874_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w okolicach Katowic. Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w analizie i raportingu oraz posiada podstawową wiedzę z obszaru prawa pracy i naliczania składników wynagrodzeń.
Oferujemy
  • Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły,
  • Dajemy Ci szansę realizowania Twojej wizji w projektowaniu procesów HR,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie
Opis stanowiska
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów ściśle powiązanych z obszarem HR,
  • Monitorowanie, raportowanie oraz analizowanie kluczowych wskaźników HR na potrzeby lokalne i regionalne,
  • Tworzenie raportów oraz prognoz,
  • Aktywna współpraca z różnymi jednostkami w grupie (min. HR, Finanse, Controlling, oddziały zagraniczne),
  • Cykliczne aktualizacje raportów powiązanych z kosztami pracy
  • Przygotowywanie zestawień budżetu i kosztów zatrudnienia.
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy w analizie danych i raportingu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym - umożliwiający swobodną obróbkę danych i tworzenie raportów
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy oraz składników wynagradzania

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista