Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-20
Główna księgowa
Nr ref. 7-7-56823
Mysłowice, śląskie
Księgowość, Inżynieria

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Mysłowice
7-7-56823

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Głównej księgowej

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • prowadzenie i nadzorowanie ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych firmy
  • udział w zamknięciach okresów finansowych
  • sporządzanie okresowych sprawozdań zgodnych z określonymi standardami oraz IFRS
  • wsparcie merytoryczne dla zarządu firmy
  • współpraca z klientami wewnętrznymi firmy oraz instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • min. 3letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej księgowej
  • praktyczna znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • umiejętność posługiwania się systemami finansowoksięgowymi klasy ERP
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i finansów, rozliczeń podatkowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, liderskie oraz organizacyjne

Korzyści:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny)
  • narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista