Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2020-02-20
Chief Accountant
Nr ref. 9-7-56921
Łódź, łódzkie
Księgowość, Inżynieria

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group, międzynarodowej korporacji o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce.
Miejsce pracy: Łódź
9-7-56921

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO o globalnym zasięgu i bardzo rozpoznawalnej marce poszukujemy Głównego Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowości księgowań i procesu zamknięcia;
  • Zwiększanie wydajności i wprowadzanie ulepszeń w obszarach rachunkowości i sprawozdawczości finansowej;
  • Współpraca z Finance Managerem w przygotowaniu i wykonaniu budżetu oraz planów wieloletnich.
  • Prawidłowa implementacja i nadzór nad stosowaniem zasad rachunkowości i finansów;
  • Zapewnienie zgodności z wewnętrznymi politykami i wytycznymi;
  • Aktywne planowanie i zarządzanie podatkami w Polsce w ścisłej współpracy z Grupą;
  • Nadzór nad przygotowaniem sprawozdania finansowego;
  • Kontakt z NBP, GUS i innymi organami;
  • Koordynowanie procesu raportowania grupowego;

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Audytora Finansowego lub podobnym;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra wiedza księgowa i finansowa;
  • Szczegółowość i dokładność;
  • Umiejętności analityczne.

Korzyści:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w centrum miasta;
  • Atrakcyjne i nowoczesne biuro;
  • Pracę pełną wyzwań.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista