Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-03-24
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT
Programista .NET

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP.

Współpracujemy z departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku. Zatrudniamy w Gdańsku 50 specjalistów i planujemy zwiększyć swoją skalę działania.

W związku z rozwojem centrum kompetencyjnego w Gdańsku poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET w zależności od preferencji
  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość języka C#
  • Dla zaintereosowanych warstwą prezentacji, dobra znajomość Javascript
  • Chęć rozwoju kompetencji w technologii .NET
  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle.

Oferujemy

  • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących i nowo tworzonych: bankowość internetowa, systemy intranetowe, systemy backend dla aplikacji mobilnej, systemy antyfraudowe i antymalwarowe, systemy kredytowe, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK, szybkie przelewy, systemy państwowe
  • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania
  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
  • Uczestnictwo w reorganizacji  istniejących rozwiązań celem zbliżenia się do koncepcji mikroserwisów i tworzenie nowych systemów zgodnie z takim podejściem
  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania
  • Elastyczne indywidualne podejście do potrzeb inżyniera
  • Umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, dostęp do platformy PluralSight
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
Poziom stanowiska
Specjalista