Michael Page
Data aktualizacji: 2020-03-30
Area Sales Manager
Nr ref. 37069_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Sprzedaż
Data aktualizacji: 2020-03-30 Aplikuj

Warszawa37069_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG , która w swoim portfolio posiada rozpoznawane brandy, cieszące się dużą popularnością w swojej kategorii.
Oferujemy
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjny system bonusowy,
  • samochód służbowy.
Opis stanowiska
  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy poprzez zarządzanie zespołem na podległym terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego,
  • Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kluczowymi klientami w celu realizacji celów firmy,
  • Regularne monitorowanie rynku poprzez wizyty w podległym obszarze sprzedaży,
  • Wyznaczanie celów oraz kontrola i rozliczanie zespołu z realizacji przydzielonych zadań,
  • Analiza danych sprzedażowych i podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o wnioski,
  • Efektywne wykorzystanie budżetu wsparcia sprzedaży,
  • Inicjowanie rozwiązań z zakresu działań marketingowych dostosowanych do lokalnych realiów rynkowych,
  • Odpowiedzialność za P&L oraz budżet roczny obsługiwanych klientów.
Profil kandydata
  • Min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku managera zespołu sprzedaży w branży FMCG,
  • Preferowane doświadczenie z kategorią napojową bądź spożywczą,
  • Doświadczenie na obszarze woj. mazowieckiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i skutecznej egzekucji z podległym zespołem,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców