Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-31
pomorskie
BPO/SSC

Commercial Controller / Business Controller - pomorskie

37089_MP_PL

Naszym klientem jest dobrze znana firma z sektora FMCG działająca nieopodal zachodnich granic trójmiasta.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,
  • Bonus uzależniony od realizacji celów,
Opis stanowiska
  • Wielopoziomowa analiza sprzedaży i marketingu,
  • Przygotowanie rekomendacji i wsparcie w opracowaniu strategicznych projektów komercyjnych,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży (Finance Business Partner),
  • Czynny udział w procesie planowania oraz udział w opracowywaniu celów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu oraz analiza odchyleń (dla działów komercyjnych),
  • Analiza i kontrola kosztów,
  • Sporządzanie bieżących raportów oraz analiz finansowych (cyklicznych i ad hoc),
  • Modyfikacja i usprawnianie systemu raportowania.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Finanse/Księgowość/Ekonomia),
  • 2-3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w controllingu komercyjnym,
  • Biegła znajomość MS Office i programu Excel,
  • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne,
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego,
  • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność,
  • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,
  • Silna orientacja na doskonalenie procesów i narzędzi do analizy i raportowania finansowego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista