Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-21
Łódź, łódzkie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z obszaru transportu międzynarodowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. 180821/6129

Opis stanowiska:
  • wsparcie niemieckojęzycznych partnerów oraz urzędów w obszarze transportu międzynarodowego,
  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z kontrahentami,
  • tłumaczenia oraz wyszukiwanie  informacji przy pomocy Internetu w języku niemiecki oraz angielskim,
  • naliczanie niezbędnych opłat zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • współpraca z zespołem oraz innymi oddziałami organizacji.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (C1)
  • doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • biegłość w obsłudze komputera i Internetu - łatwość w wyszukiwaniu informacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • chęć rozwoju, nauki oraz szybkiego podnoszenia kwalifikacji.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasną ścieżkę kariery oraz awansu
  • możliwość wykorzystania i doskonalenia języków obcych,
  • elastyczny czas pracy, work-life balance,
  • pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.