Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-04-21
Kraków, małopolskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

W związku z aktualną sytuacją na świecie, międzynarodowa firma zajmująca się przewozem przesyłek i logistyką, poszukuje osoby która wesprze procesy kadrowo-płacowe w zespole w Krakowie.

Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 191314/6130

Opis stanowiska:
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, ewidencja czasu pracy etc.),
  • sporządzanie dokumentów kadrowych dla Pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • codzienna obsługa Pracowników w zakresie spraw kadrowych - udzielanie informacji na tematy związane z cyklem życia pracowniczego (ilość dni urlopowych, przysługujące benefity, szkolenia etc.),
  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z administracją personalną,
  • wsparcie procesu naliczania wynagrodzeń,
  • bieżąca administracja i ewidencja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • współpraca w ramach zespołu kadr i płac oraz innymi działami firmy.
Wymagania:
  • 1-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – zakres obowiązków zostanie dostosowany do poziomu doświadczenia Kandydata,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub agencji pracy tymczasowej,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiając pracę w środowisku międzynarodowym (B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • podstawowa znajomość prawa pracy i administracji kadrowej,
  • nastawienie na współpracę i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, szczegółowość, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne obowiązki.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • współpracę na podstawie umowy o pracę i szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.