Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-04
Lean Expert
Nr ref. JN-042020-143257_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC
Data aktualizacji: 2020-06-04 Aplikuj
Lean Expert

Lean Expert

WarszawaJN-042020-143257_MP_PL

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Continuous Improvement Expert. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za inicjowanie, organizowanie, koordynowanie oraz wspieranie działań mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych w zakładzie oraz szerzenia kultury lean.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Opis stanowiska
  • Prowadzenie projektu zmieniającego kulturę organizacyjną z zakresu Lean Manufacturing,
  • Prowadzenie i koordynacja projektów doskonalących oraz Kaizen,
  • Wsparcie innych działów we wdrażaniu nowych narzędzi i projektów,
  • Utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizujących,
  • Wprowadzenie zasad 5S i zapewnienie ich przestrzegania,
  • Zarządzanie procesem zgłaszania i wykorzystywania dobrych praktyk w zakładzie
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Teoretyczna oraz praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (np. 5S, WCM, TPM, Kaizen, 6 Sigma)
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców