Deloitte
Data aktualizacji: 2020-08-14
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Kogo szukamy

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako Tester Manualny
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy z Jira
  • Doświadczenie w pracy z systemem zarządzania testami (np. HP QC, TestRail, Xray, TestLink)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, dokładność i komunikatywność
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji na urządzeniach mobilnych
  • Znajomość języka angielskiego min. B2 (praca przy projektach międzynarodowych)

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość platformy Salesforce
  • Chęć rozwoju w kierunku automatyzacji testów
1+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

Jira
Jira

Twoja przyszła rola

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań oraz tworzenie scenariuszy testowych
  • Testowanie aplikacji webowych na komputerach oraz urządzeniach mobilnych
  • Raportowanie wyników testów
  • Wsparcie użytkowników w testach akceptacyjnych
  • Dbanie o dokumentację testową
  • Analiza zgłoszeń od klientów dot. funkcjonowania aplikacji
  • Współpraca z zespołem testerów, programistów oraz menedżerem projektu

Co oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach dla międzynarodowych klientów
  • Przyjazną atmosferę oraz doskonałe środowisko pracy
  • Jasno określoną ścieżkę dalszej kariery
  • Szeroki pakiet benefitów, obejmujący m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych
Downtown office location
Biuro w centrum
Elastyczne godziny pracy
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Language courses
Kursy językowe
Masaż w biurze
Możliwość pracy z domu
Free drinks in the office
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
Personal development trainings
Szkolenia rozwoju osobistego
Świeże owoce dostępne w każdej kuchni
Spotkania integracyjne
Karta Multisport

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Aby zapewnić realne korzyści biznesowe naszym klientom, zespół Salesforce pomaga im prognozować i formułować strategie zarządzania relacjami z klientami oraz działania marketingowe, a także wdrażać wspólnie wypracowane rozwiązania technologiczne w postaci aplikacji w chmurze Salesforce.

Pomagamy naszym klientom począwszy od strategii, poprzez analizę wymagań biznesowych, wdrożenia, szkolenie przyszłych użytkowników aż do wsparcia powdrożeniowego. Umiejętnie łączymy wiedzę o procesach branżowych z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie technologii wspomagających i platform oprogramowania w chmurze.

Dzięki naszej bogatej wiedzy o platformie Salesforce, wiedzy z zakresu architektury rozwiązań oraz globalnemu partnerstwu z Salesforce, jesteśmy w stanie dostarczyć najbardziej innowacyjne rozwiązania, które pomagają w sprawnej transformacji biznesowej.

Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
Java