Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-06-12
Kierownik ds. Kadr i Płac
Nr ref. 191453/6257
Kraków, małopolskie
Księgowość, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, dużej firmy handlowej zatrudniającej ponad 1000 osób poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Kadr i Płac, miejsce pracy to nowoczesne biuro w centrum Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem przygotowywania i aktualizacji całej dokumentacji kadrowo-płacowej związanej ze stosunkiem pracy zgodnie z obowiązującymi terminami, przepisami, regulaminami i procedurami wewnętrznymi,
  • nadzór nad procesem naliczania listy płac i terminowej wypłaty wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów  oraz bieżące wsparcie Zarządu w zakresie prawa pracy,
  • odpowiedzialność za efektywne zarządzanie budżetem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym nadzorowanie poprawności i zgodności wniosków, ewidencji w programie kadrowo-płacowym oraz wypłaty świadczeń,
  • odpowiedzialność za wprowadzanie zmian z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń i podatków, w tym tworzenie lub opiniowanie umów, uchwał, regulaminów, procedur itp. oraz wypracowywanie i aktualizowanie: wniosków, standardów pracy oraz procesów kadrowo-płacowych,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie danych i dokumentacji kadrowo-płacowej na potrzeby wewnętrzne organizacji oraz audytorów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym koordynowanie kontroli PIP, ZUS, US,
  • nadzór oraz dbanie o kompletność i poprawność danych znajdujących się w programie kadrowo-płacowym, poprawne raportowanie informacji oraz efektywne wykorzystanie systemu kadrowo-płacowego,
  • koordynowanie pracy zespołu, w tym właściwe planowanie zadań oraz monitorowanie ich przebiegu, a także motywowanie i rozwój pracowników.
Wymagania:
  • min. 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • doświadczenia w zarządzaniu minimum 6 osobowym zespołem,
  • doskonałej wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków,
  • terminowości i skrupulatności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • nastawienia na cel, proaktywności, samodyscypliny, dobrej organizacji czasu pracy swojego i zespołu,
  • umiejętności zarządzania projektami w tym wdrożeniowi  z zakresu kadr i płac,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz programów kadrowo-płacowych.
Oferta obejmuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.