Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-07-20
Kontroler Finansowy
Nr ref. 191464/6269
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • kontrola jakości transakcji finansowych i sprawozdawczości finansowej,
  • współpraca z zarządem jednostek biznesowych i kierownikami zakładów przy ustalaniu celów finansowych i biznesowych,
  • prezentacja wyników finansowych spółki i jednostek biznesowych,
  • przygotowanie rocznego budżetu oraz zestawienia OPEX,
  • kontrola kosztów w porównaniu z budżetem, analiza odchyleń,
  • wspieranie procesu implementacji systemu ERP oraz strategii finansowej,
  • współpraca z Shared Service Center, analizy finansowe ad-hoc.
Wymagania:
  • minimum 8 lat doświadczenia w rachunkowości i kontroli finansowej – włączając doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, oraz w audycie, preferowane BIG4,
  • zaawansowana znajomość Excel, SAP oraz baz danych,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP będzie atutem,
  • biegły język angielski i polski w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w sporządzaniu budżetu oraz analizie zysków i strat,
  • biegły kontakt z managerami wyższego szczebla.
Oferta obejmuje:
  • kontrakt na podstawie umowy o pracę, pełny etat na okres 2 lat,
  • atrakcyjny program kursów szkoleniowych wspierających rozwój,
  • pakiet benefitów (np. Multisport, bezpłatne obiady, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń.