Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-24
Kraków, małopolskie
IT, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta – firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalistka/Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 191469/6274

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za właściwy obieg dokumentów w organizacji,
  • przygotowywanie faktur i przelewów bankowych,
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne,
  • rekomendowanie udoskonaleń i wdrażanie rozwiązań automatyzujących,
  • współtworzenie mechanizmów kontroli wewnętrznej,
  • rozwój systemu raportowania finansowego oraz narzędzi analitycznych i informatycznych w tym zakresie,
  • współpraca z biurem księgowym i instytucjami zewnętrznymi (dane statystyczne i ankiety dla GUS oraz NBP)
  • bliska współpraca z Dyrektorem Finansowym nad projektowaniem procesów finansowych.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie zdobyte w zespole finansów czy księgowości,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • mile widziane doświadczenie pracy w programie Optima
  • duża proaktywność w organizacji nowych procesów,
  • umiejętność właściwej priorytetyzacji obowiązków i bardzo dobra organizacji pracy własnej,
  • kreatywność, innowacyjność, skoncentrowanie na rozwiązywaniu problemów i wyszukiwaniu optymalnych rozwiązań
  • rzetelność, skrupulatność oraz samodzielność w realizacji zadań z określonym terminem realizacji.
Oferta obejmuje:
  • ciekawą pracę na nowo tworzonym stanowisku w firmie z branży IT,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • rozwój zawodowy w organizacji IT – workshopy – wymiana wiedzy i doświadczeń, w tym workshopy techniczne (IT),
  • 3000 PLN budżetu szkoleniowego do wydania na konferencje, książki, szkolenia, lekcje angielskiego etc.,
  • opiekę medyczną w Luxmed i program Multikafeteria,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu - do końca roku 2020 w związku z epidemią możliwość 100% pracy zdalnej,
  • otoczenie sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu - otwarci ludzie, mnóstwo talentów i przestrzeń na nowe możliwości.