Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-07-21
Legnica, dolnośląskie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - znanej międzynarodowej spółki działającej w branży produkcyjnej, poszukujemy

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref. 191500/6300

Opis stanowiska:
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym spółki,
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT),
  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi.
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w na stanowisku księgowej,
  • umiejętności praktycznego stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości i IFRS,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń zagranicznych,
  • realny wpływ na zmiany w firmie.