Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-27
Oława, Jelcz-Laskowice, Wrocław, dolnośląskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do działu zakupów w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Specjalista ds. Zakupów (zakupy produkcyjne)
Miejsce pracy: Oława, Jelcz-Laskowice, Wrocław
Nr ref. 191136/5972

Opis stanowiska:
  • realizacja strategii zakupowej organizacji,
  • koordynacja procesów wraz z pozostałymi działami firmy,
  • zarządzanie konkretnymi grupami materiałów oraz surowców oraz monitorowanie rynku,
  • stały kontakt z dostawcami oraz klientami,
  • optymalizacja procesów zakupowych oraz warunków współpracy,
  • analizowanie i raportowanie procesów zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze zakupów,
  • znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania ERP (doświadczenie przy wdrażaniu systemu będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • umiejętność negocjacji oraz podtrzymywania relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych,
  • dofinansowanie do posiłków.

Poziom stanowiska
Specjalista