Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-30
Sourcing Specialist (Direct)
Nr ref. 191495/6202
Szczecin, zachodniopomorskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z okolic Szczecina, poszukujemy kandydatów doświadczonych w zakupach bezpośrednich, szczególnie w obszarze sourcingu, którzy dołączą do dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
  • realizacja strategii zakupowej organizacji oraz wsparcie własnym doświadczeniem,
  • koordynacja procesów oraz projektów w obszarze sourcingu,
  • zarządzanie określonymi kategoriami produktowymi oraz grupami dostawców
  • stałe badanie i monitorowanie rynku,
  • bieżący kontakt z dostawcami oraz klientami, negocjowanie warunków współpracy,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • analizowanie i raportowanie działań oraz potrzeb zakupowych,
  • bieżąca ocena dostawców.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze zakupów produkcyjnych , szczególnie w procesach pozyskiwania nowych dostawców, negocjacjach, renegocjacjach (sourcing),
  • zaawansowana znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania ERP (doświadczenie przy wdrażaniu systemu będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • umiejętność negocjacji oraz podtrzymywania relacji biznesowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem branży,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania podstawowych celów.