mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-07-28
Żyrardów, mazowieckie
Bankowość, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę w
placówce
partnerskiej
mBanku
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych
miejsce pracy: Żyrardów, nr referencyjny: AKU/040/0520

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty)
  • pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z pośrednikami oraz brokerami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy

Potrzebne Ci będzie:

  • łatwość w budowaniu długofalowych kontaktów, rozpoznawania niewypowiedzianych potrzeb Klienta
  • dobra znajomość produktów bankowych, ze szczególnym uwzględnieniem kredytów
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży kredytów dla osób fizycznych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub/i firmowych
  • zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji makroekonomicznej
  • wykształcenie wyższe - preferowane ekonomiczne

Poziom stanowiska
Specjalista