Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-07-15
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:
Specjalista w Biurze Ochrony Danych Osobowych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

Wsparcie pracy Biura Ochrony Danych Osobowych oraz procesów związanych z przetwarzaniem danych osobowych w Grupie Banku Millennium, w tym w szczególności:
  • Prowadzenie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Udział we wdrażaniu rozwiązań niezbędnych do zapewnienia pełnej zgodności w obszarze ochrony danych osobowych
  • Udział w tworzeniu i opiniowanie: umów, klauzul informacyjnych, klauzul zgód, regulaminów, polityk i innej dokumentacji spółek z Grupy Banku Millennium
  • Ocena obecnych oraz opiniowanie nowych rozwiązań wprowadzanych w Grupie Banku Millennium (systemy, procesy, usługi, etc.) w zakresie ochrony danych osobowych
  • Świadczenie usług doradczych dla innych jednostek Grupy Banku Millennium w zakresie ochrony danych osobowych
  • Udział w procesie przygotowywania odpowiedzi na skargi i żądania realizacji praw podmiotów danych
  • Udział w procesie obsługi naruszeń ochrony danych osobowych
  • Udział w procesie oceny skutków dla ochrony danych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych
  • Tworzenie raportów ze stanu ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu prawniczym
  • Znajomość przepisów, standardów i dobrych praktyk z zakresu ochrony danych osobowych
  • Znajomość regulacji bankowych (prawo bankowe, Rekomendacja D, etc.)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Uczestnictwo w zaawansowanych projektach
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi Grupy Banku Millennium
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Grupie Banku
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.