Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-24
Head of Sales
Nr ref. JN-062020-329362_MP_PL
Polska
BPO/SSC, Sprzedaż

PolskaJN-062020-329362_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa marka odzieżowa z segmentu casual.
Oferujemy
  • Praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Silny kompetencyjnie oraz zgrany zespół współpracowników oraz podwładnych,
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Opis stanowiska
  • Planowanie, przydzielanie i kontrola budżetów (koszty ogólne, promocje),
  • Przeprowadzanie cyklicznych wizyt w sklepach aby wspierać i motywować pracowników,
  • Udział w opracowywaniu kompleksowej strategii handlowej oraz marketingowej,
  • Odpowiedzialność za wdrożenie wytycznych VM na podległym regionie,
  • Tworzenie planów sprzedażowych, nadzór i odpowiedzialność za ich realizację,
  • Odpowiedzialność za rekrutację, szkolenie i rozwój pracowników,
  • Aktywny udział w optymalizacji procedur organizacyjnych w dziale sprzedaży,
  • Monitorowanie konkurencji i stałe poszukiwanie obszarów do rozwoju.
Profil kandydata
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail (koordynacja sieci sklepów i zespołu Area Managerów)- warunek konieczny,
  • Naturalny lider, zdolny do motywowania i rozwoju zespołu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zorientowanie na wyniki,
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie z zasadami i procedurami,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor