Michael Page
Data aktualizacji: 2020-12-22
Zastępca Głównej Księgowej (k/m)
Nr ref. JN-072020-329754_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-072020-329754_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma usługowa poszukująca osoby na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej (k/m). Jeżeli chciałbyś/chciałabyś postawić kolejny krok w swojej karierze zawodowej to rola idealna dla Ciebie.
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach
Opis stanowiska
  • Nadzór nad procedurami w ramach polityki rachunkowości
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych i innych zdarzeń gospodarczych
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, US, NBP
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby audytu, sprawozdań
  • Sporządzanie jednostkowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację pracy w dziale księgowości
  • Udział w projektach związanych z dostosowaniem systemu SAP do wymagań podatkowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdania finansowego
  • Dobra znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Zaangażowanie i inicjatywa w zakresie szukania optymalizacji i wdrażania działań usprawniających pracę w dziale księgowości
  • Otwartość na ludzi i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista