Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-09-01
Księgowy/Księgowa
Nr ref. 191525/6335
Świdnica, dolnośląskie
Księgowość

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, uznanej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT),
  • udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych,
  • księgowanie faktur transportowych,
  • księgowanie faktur materiałowych,
  • kontrola sald,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość jezyka angielskiego,
  • znajomość systemu klasy ERP (najlepiej SAP),
  • zdolność analitycznego myślenia.
Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń zagranicznych,
  • realny wpływ na zmiany w firmie.