Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-15
Księgowa/Księgowy
Nr ref. JN-072020-329811_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

WarszawaJN-072020-329811_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Wilanowie.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na UoP w stabilnej rynkowo firmie
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie lunchów, urlopów, bonus roczny)
  • Możliwość pracy zdalnej
Opis stanowiska
  • Dekretacja i księgowanie FV kosztowych; prowadzenie kasy
  • Dekretacja i księgowanie wydatków pracowniczych
  • Ewidecja sprzedaży
  • Uzgodnienia kont, ich analiza i kontrola
  • Rozliczenia międzyokresowe - czynne i bierne
  • Tworzenie rezerw na koszty
  • Ewidencja środków trwałych
Profil kandydata
  • Doświadczenie w pracy w księgowości - min. 3 lata
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie - warunek konieczny
  • Dokładność, uważność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, chęć nauki i dzielenia się wiedzą

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista