Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-18
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Księgowa/y - niewycinkowy zakres zadań - możliwości rozwoju

WarszawaJN-072020-329834_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży usługowej/technologicznej z siedzibą na południu Warszawy (Okęcie).
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji
  • Realne możliwości rozwijania kompetencji oraz uzyskania awansu
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
Opis stanowiska
  • Księgowanie f. zakupu/WNT/import usług; wyciągów bankowych (PLN,EUR,USD); RMK
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych (głównie zagranicznych)
  • Wsparcie w ewidencji i amortyzacji środków trwałych; inwentaryzacji oraz rozliczaniu leasingów
  • Analiza rozrachunków oraz potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne/zewnętrzne
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz sprawozdań fin.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia w wewnętrznym dziale księgowym lub biurze rachunkowym
  • Dobra znajomość ustawy o VAT i CIT
  • Język angielski na poziomie min. średnim (min. B1)
  • Znajomość systemu Symfonia (mile widziana)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista