Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-11-05
Unity Developer
Nr ref. 191531/6337
Kraków, małopolskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla krakowskiego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w wytwarzaniu gier mobilnych F2P poszukujemy Unity Developerów. Jeśli szukasz zgranego zespołu, przyjaznej atmosfery pracy i organizacji dalekiej od korporacyjnych procedur, to propozycja, która powinna Cię zainteresować.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • rozwój projektu,
  • implementacja nowych funkcjonalności,
  • programowanie mechanizmów gry w silniku Unity3D,
  • udział w wymianie doświadczeń,
  • zaangażowanie w przeprowadzanie code review,
  • dbanie o jakość kodu.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Unity3D,
  • dobra znajomość języka C#,
  • doświadczenie w pracy przy UI,
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych,
  • umiejętność optymalizacji kodu,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu gier na urządzenia mobilne,
  • umiejętność pracy z rozwiązaniami: Zenject, UniRx, DOTween, Spine,
  • znajomość języka Python,
  • doświadczenie w pracy w pracy w metodykach zwinnych.

Oferta obejmuje:
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę,
  • wedle preferencji umowę o pracę lub umowę B2B,
  • wyjazdy na konferencje branżowe, szkolenia,
  • regularne imprezy integracyjne – te zespołowe i ogólnofirmowe,
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, lekcje językowe,
  • w firmowej kuchni każdego dnia czekać na Ciebie będą: kawa, owoce i popcorn,
  • dopłaty za przyjazd rowerem do pracy – firma wspiera prozdrowotny styl życia,
  • pracę zdalną 2 dni / tydzień,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu: taras widokowy na dachu oraz świetna kuchnia na parterze.