Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-17
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Młodsza Księgowa / Księgowa - Włochy - stabilna organizacja

WarszawaJN-072020-330229_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży transportowej z siedzibą na południu Warszawy (Włochy).
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
Opis stanowiska
  • Księgowanie faktur zakupu (również zagranicznych),
  • Rozliczanie wydatków pracowniczych (delegacje, zaliczki)
  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • Udział w sporządzaniu elementów sprawozdania finansowego
  • Przygotowywanie danych na potrzeby audytu
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Terminowe rozliczanie transakcji na wybranych kontach rozrachunkowych
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe / w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Język angielskim na poziomie podstawowo-średnim (min. A2/B1)
  • Samodzielność i terminowość
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista