Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-17
Finance Analyst
Nr ref. JN-072020-330206_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

WarszawaJN-072020-330206_MP_PL

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości komercyjnych zlokalizowana w centrum Warszawy.
Oferujemy
  • pracę w rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju poprzez bliską współpracę z Dyrektorem Finansowym
  • prywatną opieke medyczną
  • elastyczne godziny pracy
Opis stanowiska
  • przygotowanie raportów miesięcznych
  • wsparcie w przygotowaniu budżetów przychodowych dla nieruchomości oraz budżetów kosztów eksploatacji
  • wsparcie w przygotowaniu rachunków wyników, bilansów, cash flow
  • raportowanie realizacji budżetów (kosztowych i przychodowych)
  • tworzenie analiz pod kątem nowych inwestycji
  • wsparcie analityczne na potrzeby współpracy z bankami i firmami ubezpieczeniowymi
  • przygotowanie analiz ad hoc na potrzeby zespołu
  • współpraca z księgowością, weryfikacja ewidencji księgowej na potrzeby zarządcze
Profil kandydata
  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze analiz/kontrolingu
  • znajomość zasad sporządzania bilansu, rachunku wyników i cashflow na potrzeby raportowania zarządczego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • chęć i umiejętność usprawniania procesów
  • mile widziane doświadczenie z pracą na bazach danych
  • samodzielność w działaniu, proaktywność, inicjatywa, chęć nauki

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista