Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-10-08
Główna Księgowa (f/m)
Nr ref. 191555/6383
Łódź, łódzkie
Księgowość
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, spółki z branży usług, poszukujemy Kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki,
  • sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej na potrzeby Zarządu (MSSF), Urzędu Skarbowego, GUS, Banków,
  • przygotowanie danych do budżetowania,
  • zatwierdzanie prawidłowości rozliczeń kosztowych Spółki,
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi w trybie corocznych kontroli i audytów,
  • optymalizacja procesów księgowych,
  • odpowiedzialności za politykę rachunkowości, plan kont oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych,
  • zarządzanie zespołem księgowym.
Wymagania:
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • szeroka wiedza z zakresu rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość ustaw, prawa podatkowego,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość obsługi programu SAP - mile widziana,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata),
  • możliwość rozwoju,
  • realny wpływ na biznes,
  • stanowisko w międzynarodowych strukturach,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.