Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-20
Analityk Finansowy - Asset Management
Nr ref. JN-062020-329107_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza

WarszawaJN-062020-329107_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości komercyjnych.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość uzyskania premii rocznej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Budżet elastyczny/system kafeteryjny
  • Dofinansowanie do lunchu
Opis stanowiska
  • Raportowanie zarządcze i analiza wyników finansowych portfolio inwestycji
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz finansowych
  • Analiza odchyleń w kontekście wykonania planów
  • Przygotowywanie rekomendacji w kontekście decyzji biznesowych
  • Sporządzanie prognoz przepływów pieniężnych
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności
  • Analiza scenariuszy najmu, rozliczenia opłat "service charge"
  • Udział we wdrożeniu systemu informatycznego
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zarządzającej nieruchomościami komercyjnymi lub po stronie właściciela/funduszu
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel (VBA mile widziane)
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów operacyjnych lub finansowych będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista