Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-08-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista iOS

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Nasz zespół rozwija znajdującą się w czołówce branżowych rankingów (m.in Newsweek) aplikację mobilną Banku Millennium. Udoskonalamy ją implementując nowe funkcjonalności i integrując z zewnętrznymi systemami.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych Banku Millennium oraz aplikacji Goodie
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX
  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

Nasze wymagania

Jeśli obecnie:

• Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych (Swift, Objective-C, Xcode,

AutoLayout)

• Wiesz co to CocoaPods, Carthage, Fastlane i Jenkins

• Masz doświadczenie w pracy z bibliotekami: AFNetworking, Alamofire, Moya, CoreData, Realm, Swift

• Masz doświadczenie w pracy ze storyboard’ami

• Znasz architekturę MVC, MVP, MVVM

• Potrafisz korzystać z GIT’a

• Znasz metody testowania aplikacji mobilnych

• Masz doświadczenie w przeprowadzaniu code review

• Lubisz się uczyć, podnosić swoje kompetencje i dzielić się wiedzą

• Komunikujesz się w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • pair programming
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami: Swift 5, iOS 12, watchOS, Realm oraz realny wpływ na wybór używanych technologii
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez ponad milion użytkowników
  • Wsparcie indywidualnych zdolności i rozwój kompetencji technicznych, również związanych z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
  • Umowę o prace z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%) i pakiet premiowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • strefa relaksu
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.