Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-12-31
Oława, dolnośląskie
Zakupy

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej z sektora automotive, poszukujemy kandydatów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w dziale zakupów na stanowisku specjalisty.

Starszy Specjalista ds. Zakupów (Indirect)
Miejsce pracy: Oława
Nr ref. 191600/6401

Opis stanowiska:
  • zarządzanie określoną grupą produktów i materiałów nieprodukcyjnych oraz usług,
  • negocjacje warunków współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • dbałość o efektywną realizację strategii zakupowej,
  • budowanie wartościowych i stałych relacji z dostawcami,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • weryfikacja i potwierdzanie zgodności faktur z wymaganiami umów lub zamówień,
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów i zestawień.
Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia w procesach zakupowych dla organizacji produkcyjnej,
  • biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska MS Office oraz SAP (MM),
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych oraz negocjacji,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe.
Oferta obejmuje:
  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • dostęp do platformy MyBenefit,
  • opieka medyczna (Enel-Med),
  • premie świąteczne,
  • ubezpieczenie grupowe.