Michael Page
Data aktualizacji: 2020-10-26
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Zastępca Gł. Księgowej - ciekawy i przekrojowy zakres zadań

WarszawaJN-072020-330597_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
Opis stanowiska
  • Wsparcie w obsłudze spółki matki jak i prowadzenie podmiotu wchodzącego w skład grupy
  • Weryfikacja pracy zespołu w zakresie poprawności księgowań
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła, podatek odroczony itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań fin. (rachunek wyników, bilans, przepływy pieniężne i inne)
  • Wsparcie w przygotowywaniu pakietów konsolidacyjnych oraz raportowaniu
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie analiz oraz proponowanie usprawnień
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub wewnętrznym dziale (pełna księgowość)
  • Doświadczenie w konsolidacji sprawozdań oraz znajomość MSR (mile widziane)
  • Doświadczenie praktyczne w sporządzaniu sprawozdań fin. oraz deklaracjach podatkowych
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółek
  • Język angielski na poziomie min. średnim (min. B1)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista