Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-09-02
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
Specjalista ds. Raportowania

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki:

  • bieżące utrzymywanie systemów raportowych
  • sporządzanie raportów i analiz za pomocą narzędzi BI oraz Excel dla różnych szczebli kierownictwa Banku
  • ocena danych, prowadzenie podstawowych analiz m.in. procesów operacyjnych z obszaru IT
  • tworzenie nowych raportów i optymalizacja narzędzi wspomagających raportowanie
  • współpraca z innymi jednostkami w zakresie zbierania danych i optymalizacji procesów
  • wsparcie wewnętrznych i zewnętrznych kontroli/audytów obszaru IT
  • analiza porównawcza i benchmarking z danymi zewnętrznymi
  • opisowa analiza raportowanych wskaźników i obserwowanych trendów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów MS Excel i MS PowerPoint
  • minimum ogólna wiedza w zakresie działalności i procesów działu IT w przedsiębiorstwie
  • zdolności analityczne i umiejętność interpretacji liczb
  • otwartość na nowe doświadczenia
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (w szczególności w instytucji finansowej)
  • doświadczenie w projektowaniu baz danych MS Access i/lub SQL Server
  • znajomość narzędzi raportujących (np. MS Reporting Services, QlikView, Crystal Reports)

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.