KPMG
Data aktualizacji: 2020-09-02
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting

We are 207 000 awesome and ambitious people who create reality.

Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie, dokąd zmierza zawodowo. Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą rzeczywistość. Podejmuje wyzwania, chce być dostrzegana, a nie  przezroczysta dla otoczenia. Ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek. To często indywidualista, który żyje według własnych zasad wśród innych ludzi z zasadami.

aktualnie poszukujemy:

Konsultanta – audyt wewnętrzny, zarządzanie ryzykiem i zgodność

Warszawa

Rozpocznij pracę w KPMG w departamencie Business Advisory i kontynuuj swoją karierę zawodową wśród specjalistów jednej z największych firm doradczych na świecie! Zastosuj swoją wiedzę i doświadczenie w praktyce, pomagając w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych naszych klientów. W naszym zespole audytu wewnętrznego, zarządzania ryzykiem i zgodności masz szansę poznać funkcjonowanie największych firm działających na rynku polskim i międzynarodowym, a praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków. U nas możesz liczyć na dobrą atmosferę i rozwój osobisty.

w KPMG możesz pracować w:

  • audyt ogólny
  • audyt instytucji finansowych
  • doradztwo podatkowe
  • usługi doradcze
  • kancelaria prawnicza D.Dobkowski
  • usługi księgowe

zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie, koordynację i realizację prac projektowych w obszarze zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego i zgodności
  • Bezpośredni kontakt z Klientami (spotkania, telekonferencje)
  • Identyfikacja i testowanie efektywności mechanizmów kontrolnych oraz ocenę wyników testów
  • Doradztwo w zakresie kształtowania, funkcjonowania, zarządzania oraz optymalizacji systemów kontroli wewnętrznej
  • Przygotowywanie raportów i opracowań dot. obszarów zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego i zgodności
  • Prowadzenie warsztatów i prezentacji dot. w/w obszarów

od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w doradztwie biznesowym w obszarze audytu lub kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem i zgodności, dziale audytu wewnętrznego lub zgodności lub audycie wewnętrznym
  • Wykształcenia wyższego – preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, rachunkowe, zarządzanie, zarządzanie ryzykiem, prawo
  • Znajomości Standardów IIA, podstawowych pojęć z zakresu zarządzania ryzykiem, systemu kontroli wewnętrznej
  • Znajomości systemów kontroli dot. sprawozdawczości finansowej ICOFR, regulacji SOX, JSOX itp., modelu COSO będzie dodatkowym atutem
  • Łatwości sporządzania raportów, podsumowań wyników testów, analiz i tekstów w języku polskim i angielskim
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie posiadanie (lub w bycie trakcie uzyskiwania) jednego z certyfikatów: Certified Internal Auditor (CIA), Certified Government Auditing Professional (CGAP), Certified Information Systems Auditor (CISA), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Certified Fraud Examiner (CFE), Certification in Control Self Assessment (CCSA), Certified Financial Services Auditor (CFSA) lub Chartered Financial Analyst (CFA).

dlaczego warto pracować w KPMG?

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prestiż
  • stała możliwość nauki i rozwoju
  • stabilne zatrudnienie
  • dobra atmosfera
  • szacunek do indywidualności
  • zbilansowany czas pracy
  • jasna ścieżka kariery
  • miedzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawe i innowacyjne projekty

· wolontariat pracowniczy · program Corporate Wellness Care&Stay · nowoczesna przestrzeń biurowa · masaże w biurze · 15 dofinansowanych sekcji sportowych · imprezy integracyjne · świeże owoce · ubezpieczenie na życie · bilety do kina i teatru · karta multisport · prywatna opieka zdrowotna · przyjazne wprowadzenie do firmy · wsparcie kolegów i przełożonych

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

© 2020 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.