Michael Page
Data aktualizacji: 2020-09-10
Manager ds. księgowości
Nr ref. JN-082020-330731_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

WarszawaJN-082020-330731_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa o działalności leasingowej.
Oferujemy
  • Umowa na zastępstwo min. 1 rok.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń.
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Szansę rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę i nowoczesne środowisko pracy.
Opis stanowiska
  • Kontrola i uzgadnianie kont księgi głównej zgodnie z UoR oraz z polityką spółki.
  • Nadzór i wykonanie obowiązków związanych z zamknięciem miesiąca i raportowania do Grupy.
  • Udział w ustalaniu prawidłowego rozliczania i opodatkowania wszystkich transakcji.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej do obsługi transakcji i raportów.
  • Udział w przygotowaniu danych dla sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych.
  • Sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, INTRASTAT.
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość).
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie EXCEL.
  • Doświadczenie w firmie leasingowej (mile widziane).
  • Osoba ambitna i otwarta na rozwój.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymagane).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia.
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik