Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-09-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:

Private Cloud Architekt - Senior Administrator
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Projektowanie, planowanie, testowanie i wdrażanie zmian w środowisku Private Cloud (Vmware, Storage, Backup, Datacenter) adekwatnie do nowych wymagań biznesowych oraz postępującego rozwoju technologicznego
  • Transformacja obszaru Private Cloud z modelu Hostingu do modelu Infrastructure as a Code przy pomocy automatyzacji, delegacji uprawnień i zadań, rozwiązań self-service itd.
  • Dbanie o zgodność infrastruktury z best practices w zakresie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa
  • Proaktywny monitoring infrastruktury oraz zapobieganie potencjalnym problemom
  • Nadzór administracyjny nad poprawnością funkcjonowania środowiska, w tym root cause analysis
  • Zapewnienie III linii wsparcia dla obszaru Private Cloud oraz pomoc dla niższych linii wsparcia IT
  • Kontrolowanie i nadzorowanie wykorzystania zasobów Private Cloud w tym Capacity Planning
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa oraz zaleceń audytowych
  • Współpraca z innymi zespołami IT oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Udział lub samodzielne prowadzenie Proof of Concept/Testów nowych rozwiązań
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w administracji środowiskiem VMware (vSphere, vCenter) o skali 300+ maszyn wirtualnych Dodatkowo min. 3 letnie doświadczenie w administracji w co najmniej jednym z poniższych obszarów w średnim lub dużym środowisku IT:
  • Storage (macierze blokowe, plikowe, obiektowe, replikacje, snapshoty, sieć SAN)
  • Backup (polityki backupowe, testy odtworzeniowe, biblioteki taśmowe, VTL, deduplikatory)
  • Datacenter (serwery x86, zasilanie, chłodzenie, zarządzanie przestrzenią i szafami, KVM)
  • Bardzo dobra znajomość działania mechanizmów Vmware: HA, FT, DRS, SDRS, SRM
  • Dobra znajomości systemów operacyjnych Linux, Windows
  • Doświadczenie w budowaniu środowisk wysoko dostępnych: klastry / tworzenie środowisk zapasowych
  • Znajomość zagadnień związanych z Disaster Recovery oraz Business Continuity, w tym doświadczenie w planowaniu i wykonywaniu testów DR
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność za podległe systemy/procesy
  • Gotowość do pracy w trybie dyżurowym
  • Doświadczenie w pracy w modelu procesów ITIL

Oferujemy

  • Możliwość poznania i rozwijania różnorodnych aplikacji wspierających funkcjonowanie Banku
  • Zatrudnienie w Centrali Banku na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.