Michael Page
Data aktualizacji: 2020-11-03
Młodszy prawnik
Nr ref. JN-092020-1228332_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

WarszawaJN-092020-1228332_MP_PL

Naszym Klientem jest firma z branży retail zlokalizowana na Ochocie.
Oferujemy
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju w stabilnej rynkowo firmie
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów wewnętrznych, wezwań, regulaminów akcji promocyjnych i innych dokumentów prawnych
  • Przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej
  • Przygotowywanie pism procesowych
  • Bieżace udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych
  • Weryfikacja kontrahentów pod kątem ich sytuacji prawnej i finansowej, monitorowanie informacji z rynku dotyczących kontrahentów
  • Przygotowywanie wniosków dla celów postępowania sądowego oraz egzekucyjnego
  • Współpraca z kancelariami, audytorami i innymi zewnętrznymi podmiotami doradzającymi firmie
  • Wsparcie administracyjno-prawne działu, w tym archiwizacja umów i dokumentów
Profil kandydata
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - w Kancelarii lub w dziale prawnym firmy (mile widziane doświadczenie z branży retail)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań)
  • Praktyczna znajomość tematyki prawa cywilnego, konsumentów, handlowego, gospodarczego, ochrony konkurencji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista