Michael Page
Data aktualizacji: 2020-12-17
Kierownik Sprzedaży Sklepu Internetowego
Nr ref. JN-092020-1228703_MP_PL
Gdańsk, pomorskie
BPO/SSC, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

GdańskJN-092020-1228703_MP_PL

Dla naszego Klienta - dużej i stabilnej spółki retailowej, posiadającej jeden z największych i najbardziej innowacyjnych sklepów internetowych w swojej kategorii, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży E-Commerce. Rola zlokalizowana jest w Gdańsku i wymaga obecności Kandydata na miejscu.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (podstawa + premia)
  • Praca w jednym z największych e-commerce w Polsce
  • Pakiet relokacyjny
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za sprzedaż i marżę danej grupy produktowej sklepu internetowego
  • Zapewnienie kompletnej, dobrze zaprezentowanej oraz w odpowiednich cenach oferty produktowej
  • Reagowanie na potrzeby klientów, sezonowość oraz trendy rynkowe
  • Analiza i odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki sprzedażowe
  • Dbanie o poprawę doświadczeń klientów korzystających z e-sklepu
  • Współpraca z działem zakupów, controllingu oraz pricingiem
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Specjalistów
  • Raportowanie do Członka Zarządu ds. E-Commerce
Profil kandydata
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w e-commerce, w zarządzaniu sprzedażą detaliczną dowolnej kategorii produktów
  • Doświadczenie managerskie - w budowie i rozwoju członków zespołu
  • Zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyciągania wniosków z danych
  • Umiejętność współpracy i budowania dobrych relacji z innymi zespołami w organizacji
  • Duża samodzielność i kreatywność
  • Otwartość na relokację do Gdańska (w przypadku Kandydatów spoza Trójmiasta)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik