Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2020-09-22
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Administracja
angielski
Ekspert w Departamencie Zasobów Ludzkich

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników Centrali i Zagranicznych Biur Handlowych
  • współpraca z biurami finansowo – księgowymi oraz nadzór nad rozliczeniem płac pracowników Zagranicznych Biur Handlowych rozliczanych na podstawie prawa lokalnego
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy
  • rozliczanie czasu pracy pracowników, sporządzanie list płac
  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych
  • administracja ZFŚS, PPK, ubezpieczeniem grupowym i opieką medyczną
  • aktualizacja regulaminów i procedur wewnętrznych w zakresie kadr i płac
  • sporządzanie sprawozdań/deklaracji (GUS, ZUS, PFRON)
  • raportowanie w zakresie kadr i płac
  • realizacja innych zadań przydzielonych przez Przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym w firmie odznaczającej się rozdrobnioną strukturą organizacyjną i środowiskiem międzynarodowym
  • znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel – w stopniu zaawansowanym
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach, efektywnego zarządzania zmianami
  • mile widziana znajomość systemu Enova
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • bardzo dobra umiejętność organizowania i planowania pracy
  • nastawienie na poszukiwanie nowych sposobów działania i proaktywność

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.