EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2020-10-13
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Starsza Analityczka / Starszy Analityk Systemowo-Biznesowy
W zespole Technology Enablement Transformations będziesz zajmować transformacją procesów biznesowych i platform technologicznych.

Możliwości jakie na Ciebie czekają

  • Analiza systemowa i biznesowa,
  • Zarządzanie zmianą i zależności w projekcie/projektach,
  • Zarządzanie testami,
  • Doradztwo biznesowo – procesowe,
  • Wsparcie procesów ofertowych

Twoje główne zadania:

  • Organizacja i prowadzenie warsztatów z Klientem, dotyczących identyfikacji wymagań biznesowych,
  • Analiza wymagań systemowych,
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i systemowej,
  • Współpraca z zespołem projektowym (Zespoły głownie scrumowe), w celu zapewnienia najwyżej jakości wytwarzanego produktu,
  • Wsparcie testów wytwarzanych aplikacji / systemów,
  • Wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych Klienta.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Posiadających od 3 do 8 lat doświadczenia w realizacji projektów informatycznych w obszarze analizy systemowo-biznesowej w oparciu m.in. o technologie Guidewire, INSIS, EIS, Duck Creek, SAP, Oracle, Blackline i/lub podobne,
  • Posiadających certyfikacje Guidewire, INSIS, EIS, Duck Creek, SAP, Oracle, Blackline i/lub podobne (mile widziane),
  • Doświadczonych w tworzeniu analizy systemowej i architektury rozwiązania z wykorzystaniem diagramów UML i BPMN w narzędziu Enterprise Architect,
  • Doświadczonych z zakresie projektowania nowych rozwiązań IT z wykorzystaniem narzędzia Enterprise Architect,
  • Doświadczonych w projektowaniu interfejsów systemowych,
  • Posiadających umiejętność wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy różnymi elementami systemu,
  • Biegłych w SQL, Azure, Jira, MS DevOps, Clubhouse, i/lub podobnych,Posiadających wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, Big Data, analizy danych, informatyki lub podobnych,
  • Posiadających wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, Big Data, analizy danych, informatyki lub podobnych,
  • Posługujących się biegle językiem angielskim. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji w zespole,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Myślenie procesowe,
  • Skrupulatność,
  • Przedsiębiorczość,
  • Odpowiedzialność,
  • Otwartość na zmiany,
  • Chęć ciągłego rozwoju osobistego.

Kogo szukamy:

  • Posiadających doświadczenie w sektorze finansowym (ubezpieczenia i bankowość),
  • Posiadających wiedzę w zakresie procesów ubezpieczeniowych i bankowych.
  • Wiedza w zakresie procesów finansowych będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczonych w pracy projektowej w metodykach zwinnych ,
  • Otwartych na podróże służbowe.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, złożonym z profesjonalistów o różnorodnym doświadczeniu,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Pracę dla wiodących klientów z rynku globalnego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w zespołach projektowych (głównie scrumowych),
  • Możliwość szerokiego rozwoju kompetencji, w ramach różnych ścieżek kariery,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów, m.in. SCRUM Master, Agile Project Management,
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, Karta Multisport, GO Sport, CityFit etc.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.