mBank S.A.
Ekspert ds. audytu wewnętrznego
Nr ref. ASZ/063/0920
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Kluby
mBanku
Kartę
sportową
Prywatną opiekę
medyczną
Dostęp do
węwnętrznego
rynku pracy
Dostęp do
kursów LinkedIn
Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASZ/063/0920

Twoje zadania:

  • udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych
  • prowadzenie zadań audytowych
  • sporządzanie raportów pokontrolnych i dokumentacji audytowej oraz zaleceń dla jednostek organizacyjnych mBanku Hipotecznego
  • monitorowanie i ocena realizacji zaleceń audytowych
  • monitoring zaleceń KNF oraz czynny udział w projektach wdrażających rekomendacje KNF, wytyczne EBA
  • sporządzanie prezentacji dla zarządu, komitetu audytu, rady nadzorczej
  • przygotowywanie raportów oraz informacji zarządczej dotyczących zakresu działania audytu wewnętrznego
  • wdrażanie i modyfikacja narzędzi wspomagających bieżącą pracę audytu wewnętrznego
  • koordynacja realizacji zadań audytowych we współpracy z Departamentem Audytu mBanku

Osiągniesz sukces w tej roli, jeśli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy audytora wewnętrznego w sektorze bankowym
  • znajomość technik audytorskich i procesu audytowego, mile widziana znajomość międzynarodowych standardów audytorskich i metodyki prowadzenia audytu w instytucji finansowej
  • umiejętności przygotowywania pisemnych raportów
  • znajomość wymagań regulacyjnych dotyczących metody IRB, zarządzania ryzykiem kredytowym i modeli
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną (B2)
  • wysokie umiejętności w zakresie analizy danych ilościowych i jakościowych, dobrą organizację pracy
  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji
  • komunikujesz się w sposób efektywny i myślisz procesowo
  • mile widziane będzie posiadanie certyfikatów z zakresu audytu lub CIA, FRM, PRM, ACCA, CFA

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w mBank Hipoteczny. Raportowanie do Prezesa Zarządu mBH.

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski