mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-10-16
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę w
placówce
partnerskiej
mBanku
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Młodszy specjalista ds. sprzedaży
miejsce pracy: Grudziądz, nr referencyjny: RKM/071/0920

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty, karty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi naszych klientów

Potrzebne Ci będzie:

  • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • praktyka w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
  • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

  • umowę o pracę w Placówce Partnerskiej
  • dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
  • dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową)
  • możliwość dołączenia do klubów mBanku

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista