Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data aktualizacji: 2020-10-08
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, Administracja
angielski
Starszy Specjalista/Ekspert w zakresie finansowania projektu w Zespole EXPO 2020 w Dubaju
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • zarządzanie realizacją umów dotacji celowych oraz umowy partnerstwa w realizacji projektu pozakonkursowego Brand 3.3.2 POIR, w tym: sporządzanie bieżących informacji, planowanie wydatków w kategoriach, monitorowanie wydatkowania, kontrola prawidłowości ponoszenia wydatków, sporządzanie wniosków o transze dotacji oraz procedowanie aneksów do umów
  • realizacja zadań sprawozdawczych w ramach dotacji celowych oraz umowy partnerstwa w realizacji projektu pozakonkursowego Brand 3.3.2 POIR, w tym: przygotowywanie okresowych sprawozdań finansowych, koordynacja opracowania sprawozdań merytorycznych
  • współpraca przy zarządzaniu całościowym budżetem projektu
  • realizacja bieżącego obiegu dokumentów finansowych zespołu

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w rozliczaniu projektów realizowanych przez podmioty publiczne lub finansowanych ze środków unijnych
  • praktyczne doświadczenie w rozliczaniu lub kontrolowaniu projektów realizowanych przez beneficjentów środków unijnych
  • mile widziane doświadczenie w realizacji zadań finansowo- księgowych w podmiocie publicznym
  • wykształcenie wyższe, wskazane kierunki ekonomia, finanse lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym pracę
    z dokumentami w tym języku
  • umiejętność obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym, mile widziany certyfikat
    z ukończonego kursu lub szkolenia
  • skrupulatność, dokładność i cierpliwość w realizacji złożonych zadań na liczbach
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z udziałem w realizacji jedynego w swoim rodzaju projektu międzynarodowego
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel
Specjalista
Języki
angielski
MS Excel