mBank S.A.
Data aktualizacji: 2020-10-12
Łódź, łódzkie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Konsultant/ka ds. sprzedaży i obsługi telefonicznej (p. wychodzące)
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: KZ/002/0519

„Rośniemy z klientami i dzięki nim” to nasza misja. Jeśli tak jak my chcesz dostarczać klientom najwyższą jakość, a empatia i myślenie klientem to Twoi wierni przyjaciele, to nie czekaj – aplikuj!

Gwarantujemy Ci:

  • wolne weekendy i święta, praca od poniedziałku do piątku (9-17/12-20)
  • umowę o pracę od 1 dnia
  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce rozwoju
  • dodatkowe prowizje za realizację celów
  • szkolenia wprowadzające, wsparcie mentorów i koordynatora, bazę wiedzy
  • ścieżkę awansów i jasno określone cele
  • lokalizacje w centrum Łodzi – Kilińskiego/Sterlinga, bliskość przystanków MPK, parking rowerowy
  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie mBanku
  • opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport, e-booki Nasbi i Legimi, ofertę mBanku dla pracowników, rozwój pasji w Klubach mBanku i wiele innych benefitów

Twoje codzienne zadania:

  • aktywna sprzedaż nowych produktów i rozwiązań bankowych
  • współpraca z klientem, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń
  • dostarczanie najlepszych rozwiązań klientom

Potrzebujesz:

  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • chęć do ciągłego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy
  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na potrzeby klientów
  • empatyczne podejście i pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, najlepiej telefonicznej
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości

Dołącz do nas i bądź bogatszy o fajny zespół!

Co dalej?

  1. wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz CV
  2. wrócimy do Ciebie z pierwszą informacją zwrotną
  3. zaprosimy Cię do wykonania testu rekrutacyjnego online
  4. spotkamy się online
  5. przekażemy Ci informację zwrotną

Zatrudnienie planujemy od 2 listopada.

Poziom stanowiska
Specjalista